Opcje przeglądania
Producenci

Piany montażowe to produkty stosowane do klejenia i uszczelniania różnego rodzaju powierzchni. Można je stosować do łączenia elementów konstrukcyjnych, uszczelniania okien, drzwi, rur, kabli itp. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i elastycznością, co sprawia, że są bardzo przydatne w wielu sytuacjach.

Są one dostępne w różnych formach, takich jak piany pistoletowe czy wężykowe. W sklepie posiadamy piany sprawdzonych producentów: Soudal, Distyk, Ultima, Expert. Są to producenci pian o wysokiej jakości, które zapewniają doskonałe właściwości uszczelniające i klejące.

Piany

Distyk Czyścik Do Piany 500ml Distyk Czyścik Do Piany 500ml
Producent: Distyk
Cena: 13,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Piany poliuretanowe są popularnym materiałem uszczelniającym i montażowym, szczególnie przy instalacji okien i drzwi. Są one elastyczne i odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu są idealne do tego typu zastosowań. Pianka rozprężna to produkt, który dzięki swoim właściwościom rozprężania i twardnienia, jest bardzo przydatny do uszczelniania i klejenia różnych rodzajów materiałów. Może być stosowana do uszczelniania szczelin i spoin, klejenia elementów konstrukcyjnych, uszczelniania:

  • okien,
  • drzwi,
  • rur,
  • drewna,
  • ścian,
  • podłóg.

Choć aplikacja piany jest dość prosta to prawidłowe wykonanie pracy wymaga jednak doświadczenia. Przed działaniem należy wybrać odpowiedni rodzaj piany do danego zastosowania. Następnie dokładnie oczyścić powierzchnię, na którą ma zostać nałożona. Piany są dostępne w formie w formie aplikacji pistoletem lub wężykiem, dzięki czemu jej nakładanie jest łatwe i precyzyjne. Ważne jest, aby piana była nakładana równomiernie i nie była rozprowadzana zbyt cienką warstwą. Po wyschnięciu piany, należy ostrożnie usunąć zebrany nadmiar, aby uzyskać gładką powierzchnię.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl